Portal_background_image

اولين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زرنديه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونيه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرندیه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرندیه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونیه برگزار شد.
در این جلسه که با دستور راهکارهای تبیین وتحقق شعار سال برگزار شده بود حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه گفت: جنگ میان ابرقدرتها در عصر حاضر جنگ اقتصادی است. دشمنان انقلاب اسلامی پس از اینکه در جنگ نظامی حریف ملت غیور وفداکار ایران اسلامی نشدند روی به جنگ اقتصادی آورده و با اعمال تحریمهای ناجوانمردانه سعی در به زانو درآوردن این مردم شجاع و ولایتمدار دارند.
امام جمعه شهرستان زرندیه افزود: تحریمها در صدر اسلام نیز بوده است و مسلمانان همواره در راه رسیدن به اهداف متعالی خود سختیهای بسیاری را تحمل نموده اند. ایشان ادامه داد اینکه چند سالی است مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تاکید می نمایند نشان از اهمیت موضوع دارد. لذا همه باید در امر فرهنگسازی در این راستا قدم برداشته و ضمن حمایت از تولیدکنندگان داخلی مردم را به خرید کالاهای داخلی تشویق نماییم.
مهندس نخستین فرماندار شهرستان زرندیه هم در این جلسه گفت: باید مردم را برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی آماده کنیم تا بتوانیم با کمک مردم قدمهای مثبتی را در این راستا برداریم.
وی ادامه داد: استفاده از پتانسیل های موجود شهرستان جهت ایجاد اشتغال از دغدغه های مسئولین شهرستانی واستانی است. وی توجه به صنایع کوچک و زود بازده را از راهکارهای مهم تحقق شعار سال دانست.
احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه هم در حاشیه این جلسه گفت: ریشه همه موفقیتهای مردم یک جامعه در فرهنگ آن می باشد وما برای رسیدن به اهداف مقام معظم رهبری در نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال ابتدا می بایست فرهنگ آن را در جامعه نهادینه کنیم. جوانمرد فرهنگسازی در زمینه های خرید کالاهای داخلی، تعهد به کار، افزایش اعتماد به نفس، پرهیز از تن پروری، بالا بردن بهره وری و .... را از رهکارهای مهم تحقق شعار سال عنوان کرده وابراز امیدواری کرد دستگاههای فرهنگی با تعامل وهمفکری بتوانند در راستای فرهنگسازی در این زمینه قدم بردارند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه