Portal_background_image
مطالب ویژه

بازديد صبحگاهي محمد قناتي سرپرست فرمانداري شهرستان زرنديه از ادارات و پيگيري نحوه خدمات رساني به شهروندان ← ستاد تنظيم بازار شهرستان زرنديه به رياست سرپرست فرمانداري به منظور بررسي موارد و مشكلات پيرامون بهبود وضعيت بازار در محل فرمانداري زرنديه برگزار گرديد ← جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان زرنديه به رياست محمد قناتي سرپرست فرمانداري شهرستان زرنديه و با حضور ساير اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد ← جلسه ستاد پيشگيري از بيماري آنفولانزاي فوق حاد پرندگان با حضور سرپرست فرمانداري شهرستان زرنديه ، مدير كل پدافند غير عامل استانداري مركزي ، ائمه جمعه ، مدير كل دامپزشكي ، سرپرست اداره كل محيط زيست استان و ساير اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداري زرنديه برگزار گرديد ← مراسم اختتاميه مسابقات ليگ برتر شهرستان زرنديه با حضور سرپرست فرمانداري زرنديه و ساير مسئولين برگزار گرديد ← پنجاه وهفتمين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زرنديه با حضور ائمه جمعه ، سرپرست فرمانداري زرنديه و ساير اعضاء برگزار شد

اولين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زرنديه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونيه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرندیه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرندیه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونیه برگزار شد.
در این جلسه که با دستور راهکارهای تبیین وتحقق شعار سال برگزار شده بود حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه گفت: جنگ میان ابرقدرتها در عصر حاضر جنگ اقتصادی است. دشمنان انقلاب اسلامی پس از اینکه در جنگ نظامی حریف ملت غیور وفداکار ایران اسلامی نشدند روی به جنگ اقتصادی آورده و با اعمال تحریمهای ناجوانمردانه سعی در به زانو درآوردن این مردم شجاع و ولایتمدار دارند.
امام جمعه شهرستان زرندیه افزود: تحریمها در صدر اسلام نیز بوده است و مسلمانان همواره در راه رسیدن به اهداف متعالی خود سختیهای بسیاری را تحمل نموده اند. ایشان ادامه داد اینکه چند سالی است مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تاکید می نمایند نشان از اهمیت موضوع دارد. لذا همه باید در امر فرهنگسازی در این راستا قدم برداشته و ضمن حمایت از تولیدکنندگان داخلی مردم را به خرید کالاهای داخلی تشویق نماییم.
مهندس نخستین فرماندار شهرستان زرندیه هم در این جلسه گفت: باید مردم را برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی آماده کنیم تا بتوانیم با کمک مردم قدمهای مثبتی را در این راستا برداریم.
وی ادامه داد: استفاده از پتانسیل های موجود شهرستان جهت ایجاد اشتغال از دغدغه های مسئولین شهرستانی واستانی است. وی توجه به صنایع کوچک و زود بازده را از راهکارهای مهم تحقق شعار سال دانست.
احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه هم در حاشیه این جلسه گفت: ریشه همه موفقیتهای مردم یک جامعه در فرهنگ آن می باشد وما برای رسیدن به اهداف مقام معظم رهبری در نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال ابتدا می بایست فرهنگ آن را در جامعه نهادینه کنیم. جوانمرد فرهنگسازی در زمینه های خرید کالاهای داخلی، تعهد به کار، افزایش اعتماد به نفس، پرهیز از تن پروری، بالا بردن بهره وری و .... را از رهکارهای مهم تحقق شعار سال عنوان کرده وابراز امیدواری کرد دستگاههای فرهنگی با تعامل وهمفکری بتوانند در راستای فرهنگسازی در این زمینه قدم بردارند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه