Portal_background_image
مطالب ویژه

شوراي اداري شهرستان زرنديه به رياست فرماندار و با حضور ائمه جمعه ، اعضاي شوراي تامين و شوراي اداري در محل موسسه آموزش عالي شهر پرندك برگزار گرديد ← جعفر نخستين فرماندار شهرستان زرنديه ، بخشدار خرقان و مدير آموزش و پرورش از مدارس قيام عباس آباد ، شهيد صدوقي منجيقان ، شهيد بهشتي دوزج و الهام بخش خرقان بازديد نمودند ← هم زمان با ساير شهرها، مراسم ضد استكباري راهپيمايي ۱۳ آبان در شهر هاي شهرستان زرنديه با حضور اقشار مختلف به ويژه دانش آموزان و جمعي از مسئولين برگزار شد ← جلسه مشترك ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان مركزي و شهرستان زرنديه با حضور استاندار ، نماينده مردم زرنديه و ساوه در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار ، ائمه جمعه و مسئولين استاني و شهرستاني در محل سالن جلسات فرمانداري زرنديه برگزار گر ← سفر سيد علي آقازاده استاندار مركزي به شهرستان زرنديه ← شوراي پدافند غير عامل شهرستان زرنديه با حضور فرماندار ، معاون فرماندار و سرپرست بخشداري مركزي ، پرسنل فرمانداري و بخشداري .دهياران و شوراهاي اسلامي روستاهاي بخش مركزي در سالن جلسات برگزار گرديد

اولين جلسه كارگروه اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال شهرستان زرنديه به رياست جعفر نخستين فرماندار زرنديه و با حضور دهياران و ساير اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد.

اولین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال شهرستان زرندیه به ریاست جعفر نخستین فرماندار زرندیه و با حضور دهیاران و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

جعفر نخستین روز پنجشنبه در نخستین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال شهرستان زرندیه افزود: توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان باید در تحقق پیام سال مقام معظم رهبری به کار گرفته شود و همه دستگاه های اجرایی به ویژه صنایع در تولید و اشتغال باید اهتمام جدی داشته باشند.
وی اظهار کرد: روستاییان در تولید و اشتغالزایی نقش موثری دارند چرا که تولیدات خانگی و ایجاد اشتغال برای جوانان روستا مانع از مهاجرت انان به شهرها و ایجاد مشاغل کاذب می شود.
نخستین تصریح کرد: در سال 96 بودجه تخصیصی برای شهرستان زرندیه در چارچوب قانون و با اولویت بندی برای بهبود تولید با کیفیت و ایجاد اشتغال هزینه می شود.
فرماندار زرندیه افزود: در سه سال اخیر، در خصوص راهبرهای اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل به ویژه در روستاها و صنایع کوچک و زودبازده اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و بسیاری از صنایع کوچک، با رفع تنگناهای مالی به چرخه تولید بازگشتند.
نخستین اضافه کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید سیاست های مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید را به جدیت در شهرستان اجرا کنند تا مطالبات مورد تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تولید واشتغال در جامعه احساس شود.
نخستین گفت: دهیاران و شوراهای روستایی نقش بسیار موثری در تولید و اشتغال به ویژه اشتغال خرد دارند که این امر نیز می تواند مهم ترین برنامه اشتغال جوانان روستایی باشد .                                                                                                      در این نشست روستای ورده در بخش مرکزی و روستای منجقان دربخش خرقان به عنوان 2 روستای نمونه اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال معرفی شدند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه