Portal_background_image
مطالب ویژه

برگزاري جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان زرنديه به رياست فرماندار و با حضور ائمه جمعه در محل سالن جلسات فرمانداري زرنديه ← اولين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زرنديه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونيه برگزار شد. ← اولين جلسه شوراي اداري شهرستان زرنديه در سال جديد به رياست جعفر نخستين فرماندار شهرستان زرنديه و با حضور ائمه جمعه ، مدير كل گمرك استان مركزي و ساير اعضاء در شهر خشكرود برگزار گرديد. ← مهندس زماني قمي استاندار استان مركزي شامگاه جمعه مورخ ۹۶/۱/۱۱با حضور در شهرستان زرنديه به همراه جعفر نخستين فرماندار شهرستان زرنديه و حجت الاسلام والمسلمين هنرمند مدير كل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان با خانواده شهيد والا مقام محمود رسولي ديدار نمودند ← فرماندار شهرستان زرنديه ، مدير كل بنياد شهيد استان مركزي ، امام جمعه شهر زاويه و جمعي از مسئولين شهرستان با خانواده شهيد والا مقام محمد ولي قشقايي ساكن روستاي رحمت آباد از توابع بخش مركزي زرنديه ديدار نمودند. ← فرماندار شهرستان زرنديه ، مدير كل بنياد شهيد استان مركزي ، امام جمعه شهر زاويه و جمعي از مسئولين شهرستان با خانواده شهيد والا مقام محمد ولي قشقايي ساكن روستاي رحمت آباد از توابع بخش مركزي زرنديه ديدار نمودند.

اولين جلسه كارگروه اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال شهرستان زرنديه به رياست جعفر نخستين فرماندار زرنديه و با حضور دهياران و ساير اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد.

اولین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال شهرستان زرندیه به ریاست جعفر نخستین فرماندار زرندیه و با حضور دهیاران و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

جعفر نخستین روز پنجشنبه در نخستین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال شهرستان زرندیه افزود: توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان باید در تحقق پیام سال مقام معظم رهبری به کار گرفته شود و همه دستگاه های اجرایی به ویژه صنایع در تولید و اشتغال باید اهتمام جدی داشته باشند.
وی اظهار کرد: روستاییان در تولید و اشتغالزایی نقش موثری دارند چرا که تولیدات خانگی و ایجاد اشتغال برای جوانان روستا مانع از مهاجرت انان به شهرها و ایجاد مشاغل کاذب می شود.
نخستین تصریح کرد: در سال 96 بودجه تخصیصی برای شهرستان زرندیه در چارچوب قانون و با اولویت بندی برای بهبود تولید با کیفیت و ایجاد اشتغال هزینه می شود.
فرماندار زرندیه افزود: در سه سال اخیر، در خصوص راهبرهای اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل به ویژه در روستاها و صنایع کوچک و زودبازده اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و بسیاری از صنایع کوچک، با رفع تنگناهای مالی به چرخه تولید بازگشتند.
نخستین اضافه کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید سیاست های مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید را به جدیت در شهرستان اجرا کنند تا مطالبات مورد تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تولید واشتغال در جامعه احساس شود.
نخستین گفت: دهیاران و شوراهای روستایی نقش بسیار موثری در تولید و اشتغال به ویژه اشتغال خرد دارند که این امر نیز می تواند مهم ترین برنامه اشتغال جوانان روستایی باشد .                                                                                                      در این نشست روستای ورده در بخش مرکزی و روستای منجقان دربخش خرقان به عنوان 2 روستای نمونه اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال معرفی شدند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه