Portal_background_image
مطالب ویژه

افتتاح باشگاه ورزشي دو منظوره (آقايان ، بانوان ) با حضور دكتر فدايي فرماندار ، مهندس منصوري نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس ، امام جمعه پرندك ، شهردار پرندك ، رئيس اداره ورزش و جوانان و ساير اعضا در شهر پرندك برگزار گرديد . ← افتتاح ترمينال مسافربري پرندك سفر با حضور دكتر فدايي ، مهندس منصوري نماينده ، امام جمعه محترم پرندك و ساير مديران مربوطه . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه ، امام جمعه پرندك و ساير مديران مربوطه از درمانگاه در حال ساخت پرندك و روند اجراي كار . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس حاجتي از محل تصادف ايجاد شده در محور ساوه - بوئين زهرا ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه رياست اداره تامين اجتماعي از شركت باريت فلات پرندك جهت رفع موانع توليد اين شركت ← همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يو الله ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان ، دانشجويان و جمعي از مسئولين در شهرها و روستاهاي تابعه شهرستان زرنديه برگزار گرديد.

جلسه داخلي فرمانداري شهرستان زرنديه به رياست فدايي فرماندار و با حضور معاون فرماندار، بخشداران بخش مركزي و خرقان و پرسنل فرمانداري برگزار گرديد

جلسه داخلی فرمانداری شهرستان زرندیه به ریاست فدایی فرماندار و با حضور معاون فرماندار، بخشداران بخش مرکزی و خرقان و پرسنل فرمانداری برگزار گردید

نخستین جلسه داخلی فرمانداری شهرستان زرندیه در سال جدید به ریاست فدایی فرماندار و با حضور معاون فرماندار، بخشداران بخش مرکزی و خرقان و پرسنل فرمانداری برگزار گردید

🔹 در این جلسه هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه ضمن تبرک سال نو با بیان سیاست‌های دولت در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم از زحمات اعضا ستاد تسهیل سفرهای نوروزی شهرستان که عملکرد خوبی در این جهت داشتند تقدیر کرد.

🔸 وی همچنین به اهمیت رسیدگی به امورات مردم تاکید کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع باید مورد توجه مدیران باشد و با روی گشاده از مردم استقبال کنند.

🔸 فرماندار شهرستان زرندیه از بخشداران شهرستان خواست تا برنامه ریزی دهگردشی را سریع‌تر انجام دهند تا فرماندار و مدیران با حضور در روستاها به بررسی و حل مشکلات مردم بپردازند.

🔸 دکتر فدایی عنوان داشت: در سال جدید بازدید از ادارات جز برنامه‌های فرمانداری خواهد بود و به دقت عملکرد دستگاه‌های دولتی را رصد خواهیم کرد و در صورت مشاهده نارسایی در خدمت‌رسانی و انجام وظایف محوله در چارچوب قانون به آن رسیدگی خواهد شد.

🔸 وی با یادآوری شعار سال "حمایت از کالای ایرانی" گفت: موانع تولید و سرمایه گذاری در صنایع باید مرتفع گردد و بازدید از صنایع نیز از اولویت‌های فرمانداری خواهد بود.

🔸 فدایی در ادامه توریسم و گردشگری را یک صنعت اشتغالزا دانست و گفت: شهرستان زرندیه استعداد بالایی در جذب گردشگر داراست و باید مراکز تاریخی و گردشگری شهرستان ساماندهی گردند زیرا باعث ایجاد اشتغال پایدار در منطقه می‌شود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه