Portal_background_image

جلسه شوراي آموزش و پرورش

جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور ائمه محترم جمعه ، جمعی از مسئولین شهرستانی در محل جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان زرندیه و با دستورکار هفته انجمن اولیا و مربیان ، افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی ، انتخابات شورای دانش آموزی ، هفته بسیج دانش آموزی ، روز خانواده و هفته کتاب و کتاب خوانی و برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان برگزار گردید.

دکتر فدایی ضمن تشکر از مدیریت محترم آموزش و پرورش بابت پیگیری ها و برنامه های اجرایی و همچنین تقدیر و تشکر از زحمات کلیه مدیران مدارس و معلمین جهت برگزاری باشکوه آغاز سال تحصیلی جدید و  باتوجه به نقش آموزش و پرورش در اعتلای فرهنگ و اهمیت آموزش و پرورش گفت : وظیفه داریم شرایط مناسب را فراهم سازیم تا دانش آموزان از آغاز فصل علم و دانش بهره کافی را ببرند.

فدایی ،  فلسفه هفته کتاب و کتابخوانی  را ارتقاء توانمندی های دانش آموزان و پرورش خلاقیت آنان عنوان کرد و گفت: پرورش نسلی خلاق و توانمند شرایط لازم جهت رسیدن به رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را در آینده فراهم می کند و در این راه آموزش و پرورش در نوک پیکان این امر مهم قرار دارد.

فرماندار شهرستان زرندیه تصریح کرد: آموزش و پرورش از مهمترین نهادهایی است که رسالت خطیر تربیت نسل آینده را برعهده دارد بنابراین بایستی دراین حوزه از همه ظرفیت ها بویژه مشارکت خانواده ها و خیرین استفاده کرد.

در ادامه برنامه ریزی در خصوص برنامه های هفته بسیج ، افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی ، انتخابات شورای دانش آموزی ، برنامه ریزی برای گرامیداشت روز خانواده و هفته کتاب و کتابخوانی و برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان از دیگر دستور کارهای این جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان زرندیه بود که مورد توجه ، بحث و بررسی اعضا قرار گرفت


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه