Portal_background_image
مطالب ویژه

افتتاح باشگاه ورزشي دو منظوره (آقايان ، بانوان ) با حضور دكتر فدايي فرماندار ، مهندس منصوري نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس ، امام جمعه پرندك ، شهردار پرندك ، رئيس اداره ورزش و جوانان و ساير اعضا در شهر پرندك برگزار گرديد . ← افتتاح ترمينال مسافربري پرندك سفر با حضور دكتر فدايي ، مهندس منصوري نماينده ، امام جمعه محترم پرندك و ساير مديران مربوطه . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه ، امام جمعه پرندك و ساير مديران مربوطه از درمانگاه در حال ساخت پرندك و روند اجراي كار . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس حاجتي از محل تصادف ايجاد شده در محور ساوه - بوئين زهرا ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه رياست اداره تامين اجتماعي از شركت باريت فلات پرندك جهت رفع موانع توليد اين شركت ← همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يو الله ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان ، دانشجويان و جمعي از مسئولين در شهرها و روستاهاي تابعه شهرستان زرنديه برگزار گرديد.

جلسه شوراي آموزش و پرورش

جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور ائمه محترم جمعه ، جمعی از مسئولین شهرستانی در محل جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان زرندیه و با دستورکار هفته انجمن اولیا و مربیان ، افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی ، انتخابات شورای دانش آموزی ، هفته بسیج دانش آموزی ، روز خانواده و هفته کتاب و کتاب خوانی و برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان برگزار گردید.

دکتر فدایی ضمن تشکر از مدیریت محترم آموزش و پرورش بابت پیگیری ها و برنامه های اجرایی و همچنین تقدیر و تشکر از زحمات کلیه مدیران مدارس و معلمین جهت برگزاری باشکوه آغاز سال تحصیلی جدید و  باتوجه به نقش آموزش و پرورش در اعتلای فرهنگ و اهمیت آموزش و پرورش گفت : وظیفه داریم شرایط مناسب را فراهم سازیم تا دانش آموزان از آغاز فصل علم و دانش بهره کافی را ببرند.

فدایی ،  فلسفه هفته کتاب و کتابخوانی  را ارتقاء توانمندی های دانش آموزان و پرورش خلاقیت آنان عنوان کرد و گفت: پرورش نسلی خلاق و توانمند شرایط لازم جهت رسیدن به رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را در آینده فراهم می کند و در این راه آموزش و پرورش در نوک پیکان این امر مهم قرار دارد.

فرماندار شهرستان زرندیه تصریح کرد: آموزش و پرورش از مهمترین نهادهایی است که رسالت خطیر تربیت نسل آینده را برعهده دارد بنابراین بایستی دراین حوزه از همه ظرفیت ها بویژه مشارکت خانواده ها و خیرین استفاده کرد.

در ادامه برنامه ریزی در خصوص برنامه های هفته بسیج ، افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی ، انتخابات شورای دانش آموزی ، برنامه ریزی برای گرامیداشت روز خانواده و هفته کتاب و کتابخوانی و برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان از دیگر دستور کارهای این جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان زرندیه بود که مورد توجه ، بحث و بررسی اعضا قرار گرفت


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه