Portal_background_image

جلسه شوراي اداري شهرستان زرنديه به رياست فدايي فرماندار و باحضور مديركل راهداري، مدير ارتباطات استان، ائمه جمعه و ديگر اعضا در محل فرمانداري زرنديه برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه به ریاست فدایی فرماندار و باحضور مدیرکل راهداری، مدیر ارتباطات استان، ائمه جمعه و دیگر اعضا در محل فرمانداری زرندیه برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه در سال ۱۳۹۷ به ریاست هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی، ائمه جمعه شهرستان زرندیه و دیگر اعضا در محل فرمانداری شهرستان زرندیه برگزار شد.

🔸 فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان به رفع نارسایی‌ها و مشکلات حوزه فعالیت این ادارات کل تاکید کرد.

🔸 فدایی با اشاره به در پیش بودن گرامیداشت مقام معلم گفت: همه مدیران ادارات با هماهنگی با اداره آموزش‌وپرورش شهرستان به برگزاری باشکوه این برنامه کمک کنند.

🔸 فرماندار شهرستان زرندیه در خصوص هفته کار و کارگر عنوان کرد: اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی برنامه‌های خود را برای این هفته اعلام کرده و حمایت از واحدهای تولیدی و پیگیری معوقات کارگران را در اولویت قرار دهد.

🔸 وی افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی نیز در برگزاری برنامه‌های هفته کارگر مشارکت فعال داشته باشند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه