Portal_background_image

جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان زرنديه به رياست دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زرندیه به ریاست دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید

نخستین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زرندیه در سال ۹۷

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زرندیه به ریاست دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور دستگاه‌های مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری زرندیه برگزار گردید.

  🔸 هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه با اشاره به خشکسالی چند سال گذشته و کاهش منابع آبی زیر زمینی گفت: مدیران وظیفه سنگینی به عهده دارند تا بتوانند در حال حاضر و طی سالهای آتی وضعیت را با کمک مردم و زارعین و باغداران مدیریت نمایند که در آینده مشکلی برای امرار معاش کشاورزان و باغداران و همچنین آب شرب مردم پیش نیاید.

  🔸 فدایی با تاکید به لزوم مشارکت مردم در امر صرفه‌جویی و مدیریت منابع آب افزود: می‌بایست با یک خرد جمعی و کمک همگانی این وضعیت را کنترل نماییم و آینده خوبی را رقم بزنیم این مدیریت جز با همکاری و هم اندیشی مدیران و اقشار مختلف مردم در حوزه‌های مختلف معنا پیدا نخواهد کرد.

◀️ مصوبات جلسه:

   🔺 تشکل مدیریت مشارکتی منابع آبی در شهرستان متناظر با تشکل استان با کمک نظام مهندسی کشاورزی و ادارات منابع آب و جهاد کشاورزی شهرستان تشکیل گردد.

   🔺 اداره جهاد کشاورزی شهرستان نسبت توجیه کشاورزان جهت کاهش ۲۵ درصدی کشت بهاره اقدام نماید.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه