Portal_background_image
مطالب ویژه

افتتاح باشگاه ورزشي دو منظوره (آقايان ، بانوان ) با حضور دكتر فدايي فرماندار ، مهندس منصوري نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس ، امام جمعه پرندك ، شهردار پرندك ، رئيس اداره ورزش و جوانان و ساير اعضا در شهر پرندك برگزار گرديد . ← افتتاح ترمينال مسافربري پرندك سفر با حضور دكتر فدايي ، مهندس منصوري نماينده ، امام جمعه محترم پرندك و ساير مديران مربوطه . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه ، امام جمعه پرندك و ساير مديران مربوطه از درمانگاه در حال ساخت پرندك و روند اجراي كار . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس حاجتي از محل تصادف ايجاد شده در محور ساوه - بوئين زهرا ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه رياست اداره تامين اجتماعي از شركت باريت فلات پرندك جهت رفع موانع توليد اين شركت ← همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يو الله ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان ، دانشجويان و جمعي از مسئولين در شهرها و روستاهاي تابعه شهرستان زرنديه برگزار گرديد.

جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان زرنديه به رياست دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زرندیه به ریاست دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید

نخستین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زرندیه در سال ۹۷

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زرندیه به ریاست دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور دستگاه‌های مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری زرندیه برگزار گردید.

  🔸 هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه با اشاره به خشکسالی چند سال گذشته و کاهش منابع آبی زیر زمینی گفت: مدیران وظیفه سنگینی به عهده دارند تا بتوانند در حال حاضر و طی سالهای آتی وضعیت را با کمک مردم و زارعین و باغداران مدیریت نمایند که در آینده مشکلی برای امرار معاش کشاورزان و باغداران و همچنین آب شرب مردم پیش نیاید.

  🔸 فدایی با تاکید به لزوم مشارکت مردم در امر صرفه‌جویی و مدیریت منابع آب افزود: می‌بایست با یک خرد جمعی و کمک همگانی این وضعیت را کنترل نماییم و آینده خوبی را رقم بزنیم این مدیریت جز با همکاری و هم اندیشی مدیران و اقشار مختلف مردم در حوزه‌های مختلف معنا پیدا نخواهد کرد.

◀️ مصوبات جلسه:

   🔺 تشکل مدیریت مشارکتی منابع آبی در شهرستان متناظر با تشکل استان با کمک نظام مهندسی کشاورزی و ادارات منابع آب و جهاد کشاورزی شهرستان تشکیل گردد.

   🔺 اداره جهاد کشاورزی شهرستان نسبت توجیه کشاورزان جهت کاهش ۲۵ درصدی کشت بهاره اقدام نماید.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه