Portal_background_image

باحضور فرماندار و جمعي از مسئولين: جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زرنديه برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه با حضور دکتر هادی فدایی، فرماندار؛حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی ، امام جمعه شهرستان زرندیه و اعضا در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان زرندیه برگزار شد.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه افزود: در حکومتی که بر اساس باطل بنا شده و بستر انجام منکر را در جامعه برای همه اقشار فراهم می‌سازد در این شرایط سکوت و بی تفاوتی آثار جبران ناپذیری را برای جامعه اسلامی به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه حفظ حکومت اسلامی مهمترین معروف حال حاضر است ادامه داد:‌ تاریخ1400 ساله دین مبین اسلام تشکیل یک حکومت اسلامی مبتنی بر اصول اسلامی و قرآنی را آرزوی دیرینه مسلمانان عنوان کرده است که این میسر نبوده مگر در مدت کوتاهی که مولی الموحدین امام علی(ع) تشکیل حکومت داده بودند که تاریخ خود گواه است در همان زمان کوتاه چه آزارها و ظلم هایی که بر ایشان روا نداشتند.

«هادی فدایی» هم در این جلسه گفت: برخورد با مفسدان اقتصادی یکی از بزرگترین مصادیق نهی از منکر بوده و می تواند کمک بسار زیادی در راستای افزایش اعتماد عمومی ایفا کند.

فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه افزود: وقتی ارزش های دینی رنگ می بازد قطعا در ادامه ارزش های ملی هم جایگاه خود را از دست می دهد، پس حفظ دین پایه و اساس حفظ و صیانت از نظام و حکومت اسلامی است.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه