Portal_background_image
مطالب ویژه

افتتاح باشگاه ورزشي دو منظوره (آقايان ، بانوان ) با حضور دكتر فدايي فرماندار ، مهندس منصوري نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس ، امام جمعه پرندك ، شهردار پرندك ، رئيس اداره ورزش و جوانان و ساير اعضا در شهر پرندك برگزار گرديد . ← افتتاح ترمينال مسافربري پرندك سفر با حضور دكتر فدايي ، مهندس منصوري نماينده ، امام جمعه محترم پرندك و ساير مديران مربوطه . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه ، امام جمعه پرندك و ساير مديران مربوطه از درمانگاه در حال ساخت پرندك و روند اجراي كار . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس حاجتي از محل تصادف ايجاد شده در محور ساوه - بوئين زهرا ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه رياست اداره تامين اجتماعي از شركت باريت فلات پرندك جهت رفع موانع توليد اين شركت ← همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يو الله ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان ، دانشجويان و جمعي از مسئولين در شهرها و روستاهاي تابعه شهرستان زرنديه برگزار گرديد.

جلسه مديريت بحران به رياست فدايي فرماندار شهرستان زرنديه در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد

جلسه مدیریت بحران به ریاست فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان زرندیه

این جلسه به ریاست هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور نظیری جانشین مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی، بخشداران و دیگر اعضا در محل فرمانداری زرندیه برگزار شد.

☑️ دستور کار جلسه:

➖ حوادث جاده‌ای.
➖ سن زدگی و سرما زدگی محصولات باغی و کشاورزی‌.
➖ کاهش بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و... .


◀️ دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه:

🔹 تقدیر و تشکر از حضور مدیران در جلسه و خیر مقدم به جانشین مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی جناب مهندس نظیری عرض می‌کنم.

🔺 بحران طبیعی و غیرطبیعی در کشور و شهرستان اجتناب ناپذیر است فقط آمادگی منابع را می‌طلبد که مدیران به موضوع اهتمام‌ویژه داشته باشند.

🔺 در بحران‌ها هوشیاری مدیران از الزامات مدیریت است مدیر با شناخت محیط اطراف خود و شناخت نسبت به توانایی سازمانش تصمیم خواهد گرفت.

🔺 در بحران‌ها سرعت عمل اهمیت ویژه‌ای دارد که مدیران بایستی از این قابلیت هم برخودار باشند.

🔺 برای کاهش خسارت ناشی از بحران به موقع عمل کردن موثر خواهد بود.

🔺 قدرت تصمیم گیری و داشتن اختیار در اتخاذ تصمیم نیز در زمان وقوع حوادث بسیار حیاتی می‌باشد که با تصمیم به موقع بحران مدیریت خواهد شد.

🔺 چهارمین پارامتر در مدیریت بحران آمادگی تحهیزات و ابزارالات و منابع انسانی سازمان است.

🔺 استفاده از کارشناسان مجرب و توانا نقش بسزایی در کاهش آسیب‌های ناشی از آن بحران دارد.

◀️ جانشین مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی:

🔹 مدیریت بحران انواع مختلف دارد که در پیش و زمان وقوع باید تمهیدات لازم را اندیشید.

🔹 با توجه به اینکه این منطقه بر روی گسل می‌باشد، مجموعه مدیران شهرستان باید آمادگی مدیریت و کاهش صدمات این بحران را داشته باشند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه