Portal_background_image

دويست و يازدهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش با دستور كار هفته احسان و نيكوكاري ، هفته درخت كاري و روز امور تربيتي صبح ديروز مورخ 95/11/27به رياست جعفر نخستين سرپرست فرمانداري شهرستان زرنديه و با حضور ائمه جمعه و ساير اعضاء برگزرا گرديد

دویست و یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با دستور کار هفته احسان و نیکوکاری ، هفته درخت کاری و روز امور تربیتی صبح دیروز مورخ 95/11/27به ریاست جعفر نخستین سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه و با حضور ائمه جمعه و سایر اعضاء برگزرا گردید

جعفر نخستین ، سرپرست فرمانداری و رییس شورا در این جلسه اظهار داشت: آموزش و پرورش یکی از ارکان مهم و اثرگذار جامعه اسلامی ما می باشد و با پیاده کردن روش‌های صحیح آموزشی و تربیتی می‌توان بر بسیاری از مشکلات جامعه فائق آمد و آن را به سوی پیشرفت و ترقی سوق داد.
وی افزود: تعلیم و تعلم از آموزه های دین مبین  اسلام است که با نشان دادن مسیر درست به نسل آینده بسترهای پرورش نسل آگاه و پیشرو را فراهم می کند و به همین دلیل بایستی اعتقادات و باور های دینی را در بین دانش آموزان تقویت کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه درخصوص ارتباط و تعامل با خیرین در بحث آموزش و پرورش بیان داشت: به حمدالله این ارتباط و تعامل خوب بوده و ان شاءالله بتوانیم همه در زیر ساخت ها و فضاهای آموزشی و هم در بحث آموزش از آن استفاده کنیم.
سپس یوسفی ، مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورا ضمن ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته در بهمن ماه ، به تشریح جایگاه شهیدان رجایی و باهنر پرداخت و آنان را هدیه ای جهت پیشبرد اهداف نظام در سطوح تربیتی و به ویژه تربیت اسلامی برشمرد و افزود :  تربیت اسلامی و امور تربیتی از اهداف برجسته ی برنامه های سند تحول بنیادین است.
در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی ، امام جمعه شهرستان زرندیه از حضور از آحاد مردم به خصوص  دانش آموزان و فرهنگیان در راه پیمایی 22 بهمن قدردانی نمود . امام جمعه شهرستان زرندیه همچنین با توجه به نزدیک شدن به هفته منابع طبیعی ( روز درختکاری ) ، به اهمیت درختکاری اشاره کرد و  گفت : درخت نماد آبادانی و شاخص سبزی و خرمی و مظهر زندگی و باعث تلطیف هوا و موجب آسایش و رفاه انسان، و صفا و پاکی طبیعت می باشد.
وی افزود: حسب تاکید دین اسلام برای درختکاری، حفظ و پاسداشت طبیعت این سنت حسنه را در حد توان با کاشتن نهال گرامی می داریم و این کار را به عنوان وظیفه ای دینی و ملی نسبت به جامعه خویش با افتخار انجام می دهیم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه