Portal_background_image

هادي فدايي؛فرماندار و رئيس شوراي آموزش و پرورش : شوراهاي آموزش و پرورش مسائل و چالش هاي آموزشي و پرورشي را با همفكري و تعامل رفع مي كنند

هادی فدایی؛فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش در دویست وچهل و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش در این جلسه با تقدیر از مدیر آموزش و پرورش و همکاران در خصوص برگزاری منظم جلسات با اشاره به کسب رتبه برتر در شوراهای آموزش و پرورش گفت:بحمدالله در سطح استان مرکزی ؛ شورای آموزش و پرورش شهرستان زرندیه جز مناطق برتر است و این به تنهایی حاصل نمی شود ؛ همه این موفقیت ها مرهون تلاش ها و همفکری تمامی عزیزان در حوزه های مختلف پیش رو نظام تعلیم وتربیت است.

فرماندار شهرستان زرندیه با اشاره به اهمیت شورای آموزش و پرورش افزود:شورای آموزش و پرورش در راستای حل مشکلات و کمک به وضعیت آموزشی و پرورشی شهرستان کمک می کند این نشان از اهمیت تشکیل این جلسات است و اعضا این شورا براین اساس انتخاب شده اند و بر اساس وظایف و دستورالعمل های شورا فعالیت موثر و سازنده می کنند و این حرکتی به سوی پیشرفت و تعالی آموزش و پرورش است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرندیه ادامه داد: اگر انتظار آینده ای روشن و مشحون از موفقیت را داریم باید کار و تلاش مضاعف کنیم؛ این همیاری ها برای رشد و اعتلای فرزندان این شهرستان است ؛ پس با تمام توان و ظرفیت های  خود در زمینه همیاری آموزش و پرورش تلاش کنید.

فدایی با اشاره به اقدامات واحد سوادآموزی در شهرستان زرندیه گفت: باید در راستای رفع بی سوادی تلاش کنیم ؛ تا وضعیت بهتری را در جامعه داشته باشیم؛ اگر والدین باسواد باشند بی شک دانش آموزان نیز با رغبت بیشتری به تحصیل مشغول خواهند شد و با تلاش های تمامی دستگاه های مربوطه بتوانیم در راستای رفع بی سوادی در جامعه وضعیت بهتری داشته باشیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرندیه با اشاره به ضرورت رسیدگی به وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهدوایثارگر گفت:باید با تمامی اقشار توجه کرد چه دانش آموزان تحت سرپرستی کمیته امداد،بهزیستی و خانواده های معظم شهدا؛ باید به این خانواده ها توجه کرد چرا که تمامی ما در قبال این عزیزان مسئولیت داریم.

در ادامه هادی فدایی ضرورت جذب خیرین در راستای کمک به سیستم آموزشی را امری موثر و مفید دانست و تصریح کرد: خیرین همیار و همکار آموزش و پرورش در راستای ایجاد فضای آموزشی ، فرهنگی و ورزشی برای آینده سازان ایران اسلامی هستند.

فرماندار شهرستان زرندیه در خاتمه با دستور تشکیل کمیته بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: بنیادشهید و امورایثاگران با مشارکت آموزش و پرورش ،بهزیستی ، کمیته امداد و دانشگاه ها مسائل و چالش های دانش آموزان شاهد و ایثاگر ؛ تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی  را بررسی نمایند.

 

گفتنی است دویست و چهل و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور  فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش ،مدیریت آموزش و پرورش، شهرداران ، شوراهای اسلامی و اعضا  با دستور کاربرنامه ریزی در خصوص برگزاری مراسم هفته بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش ؛ نهضت سوادآموزی ؛ بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان طرح پراکنده شاهد و مجمع خیرین مدرسه  ساز در اتاق جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

 


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه