Portal_background_image

محمد كردي : مردم ولي نعمتان مسئولين هستند .

محمد كردي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مسئولین ادارات شهرستان از روستاهای مصرقان ، لار ، تيره و دوزج از توابع بخش خرقان بازدید کردند.

فرماندار و مسئولین شهرستان در ملاقات حضوري در روستا به سوالات و مشکلات روستائیان رسیدگی کرده و بخش خرقان را مورد بررسی قرار داد ند. وام بهسازي مسکن ، آب آشامیدنی ، راه و آبرسانی به دام ها و همچنین شغل جوانان از جمله مهم ترین مشکلات مردم بود که مطرح شد.

در روستاي مصرقان فرماندار ضمن تشکر از صبر و شکیبائی و همراهی مردم در کلیه مسایل شهرستان ، حضور مسئولین را در بین مردم جزو افتخارات نظام دانست و گفت: مردم به فرموده امام راحل ولی نعمت ما هستند و بر همین اساس تلاش همه دولتمردان در خدمتگذاری بهتر به مردم است.

كردي با بيان اينکه امسال شاهد تعامل و ارتباط بيشتري بين مردم و مسئولين خواهيم بود، اظهار داشت: تعامل بين دستگاه هاي اجرايي و مردم زمينه ساز توسعه و پيشرفت شهرستان است.

در اين روستا ، اهالي روستا ضمن تشكر از حضور فرماندار ، بخشدار ، معاون فرماندار و مسئولين حاضر در روستاي مصرقان به بيان مشكلات روستا پرداختند و ابراز اميدواري كردند كه در دولت تدبير و اميد مشكلات روستا مرتفع گردد .

سپس فرماندار و مسئولين همراه از يك خانواده شهيد در روستاي مصرقان بازديد و ياد و خاطر شهيدان را گرامي داشتند .

در ادامه بازديد هاي فرماندار از روستا هاي بخش خرقان ، به روستاي لار رفتند و ضمن بازديد از روند ساخت ساختمان دهياري روستا ،  در نشستي كه با اهالي ، دهيار و شوراي اسلامي روستاي لار داشتند به بحث و تبادل نظر در خصوص مشكلات موجود در روستا پرداختند .

سپس فرماندار و مسئولين همراه به روستاي تيره عزيمت كردند و پس از اقامه نماز مغرب در نشست صميمانه با اهالي روستا گفت : دولت تدبير و اميد در جهت تسهيل زندگي روستاييان دغدغه دارد و سعي مسئولين شهرستاني نيز مرتفع نمودن مشكلات روستاييان است .

در اين روستا عباسي ، بخشدار بخش خرقان ضمن ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده در روستاي تيره گفت : روستا هاي بخش خرقان از نبود شغل ثابت رنج مي برند كه با كمك فرماندار شهرستان و مسئولين شهرستان سعي مي شود اين مشكل در سطح روستا هاي بخش خرقان مرتفع گردد .

در ادامه ، فرماندار و مسئولين شهرستان در منزل آقاي اسماعيلي ، آزاده گرانقدر هشت سال دفاع مقدس حاضر شدند و با اهداي لوحي از رشادت هاي ايشان تقدير به عمل آورد .

در آخرين بازديد فرماندار از بخش خرقان ، با حضور در مسجد روستاي دوزج ، در بين مردم روستا گفت : تامين آب شرب آشاميدني وجه مشترك تقاضاي ساكنان اين روستا مي باشد.

محمد كردي در گفتگو با مردم نسبت به مصرف غير مجاز آب شرب در روستا هاي بخش خرقان و برداشت خارج از استاندارد آب شرب سالم در روز هشدار داد و خواستار عدم استفاده از آب آشاميدني براي مصارف دامي و باغي شد.

لازم به توضيح مي باشد كه در اين بازديد يك روزه ، محمد قناتي ،  معاون فرماندار و مديران ادارات برقرساني ، بنياد مسكن ، بنياد شهيد ،‌راه و شهرسازي ، منابع طبيعي ، محيط زيست ،‌ اوقاف و امور خيريه و مخابرات ، فرماندار شهرستان زرنديه و بخشدار بخش خرقان را همراهي كردند .

 
 

 
دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه