Portal_background_image
مطالب ویژه

برگزاري جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان زرنديه به رياست فرماندار و با حضور ائمه جمعه در محل سالن جلسات فرمانداري زرنديه ← اولين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زرنديه در سال1396 عصر روز دوشنبه مورخ 28/2/96 در محل دفتر امام جمعه شهر مامونيه برگزار شد. ← اولين جلسه شوراي اداري شهرستان زرنديه در سال جديد به رياست جعفر نخستين فرماندار شهرستان زرنديه و با حضور ائمه جمعه ، مدير كل گمرك استان مركزي و ساير اعضاء در شهر خشكرود برگزار گرديد. ← مهندس زماني قمي استاندار استان مركزي شامگاه جمعه مورخ ۹۶/۱/۱۱با حضور در شهرستان زرنديه به همراه جعفر نخستين فرماندار شهرستان زرنديه و حجت الاسلام والمسلمين هنرمند مدير كل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان با خانواده شهيد والا مقام محمود رسولي ديدار نمودند ← فرماندار شهرستان زرنديه ، مدير كل بنياد شهيد استان مركزي ، امام جمعه شهر زاويه و جمعي از مسئولين شهرستان با خانواده شهيد والا مقام محمد ولي قشقايي ساكن روستاي رحمت آباد از توابع بخش مركزي زرنديه ديدار نمودند. ← فرماندار شهرستان زرنديه ، مدير كل بنياد شهيد استان مركزي ، امام جمعه شهر زاويه و جمعي از مسئولين شهرستان با خانواده شهيد والا مقام محمد ولي قشقايي ساكن روستاي رحمت آباد از توابع بخش مركزي زرنديه ديدار نمودند.

مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي شهرستان زرنديه برگزار شد .

در سومين روز از هفته فرهنگي شهرستان زرنديه به مناسبت هفته ناجا ، مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي شهرستان زرنديه با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، ائمه جمعه شهر هاي مامونيه و پرندك و خشكرود و اعضاي شوراي اداري شهرستان زرنديه برگزار شد .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرنديه صبح امروز ‌در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و اعضای شورای تامین شهرستان و شوراي اداري شهرستان  در محل انتظامی شهر مامونيه برگزار شد، حفظ نظم، آرامش و اقتدار نظام اسلامی را از رسالت های اصلی نیروهای انتظامی برشمرد و اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی سعی می کنیم تا عملکرد این مجموعه را به مردم نشان دهیم تا اعتماد و وثوق آنها به خادمانشان در نیروی انتظامی بیشتر شود.

وی شعار هفته نیروی انتظامی را با محوریت نیروی جهادی، کارآمدی و اقتدار دانست و افزود: جهاد به عنوان امر مقدس به سعی و تلاش دارای ارزش عبودی و اعتقادی اطلاق می‌شود که به طور قطع تلاش برای ایجاد نظم و امنیت و آرامش در کشور در همین راستا است.

فرمانده نیروی انتظامی زرنديه کارآمدی و اقتدار نیروی انتظامی را در سایه صلابت، آرامش و امنیت واقعی جامعه برشمرد و بیان کرد:‌ ما با متجاوزان امنیت و اخلاق عمومی به شدت برخورد می‌کنیم و خط قرمز پلیس نیز در حفظ ارزش های نظام اسلامی برخورد با متجاوزان نظم و امنیت است.

محمد كردي در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا به تشریح عملکرد نیروی انتظامی شهرستان در طی یک سال گذشته پرداخت و اظهار کرد: به همت تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در راستای تأمین امنیت شهروندان و جامعه در یک سال گذشته خدمات بسیار ارزنده‌ای از سوی فرماندهی نیروی انتظامی صورت گرفته است که نسبت به آمار سال گذشته بسیار چشم‌گیر است.

حجت الاسلام علم الهدي امام جمعه شهر مامونيه در اين مراسم گفت : امسال پلیس با تلاش جهادی و بهره گیری از ظرفیت های درون سازمانی و همکاری با سایر دستگاههای دولتی، وظایف محوله خود را با دانش محوری و توسعه رویکرد جامعه محوری به خوبی انجام خواهد دهد.

ايشان در ادامه سخنان خود از رشادتها و زحمات فرماندهی ونیروی پر اقتدار انتظامی در شهرستان  یاد کرد و اعلام نمود : بحمدالله فرماندهی توانمند با اقتدار نیروی انتظامیشهرستان در تمام زمینه ها موفقیت چشمگیری کسب كرده که جای تقدیر وتشکر دارد .

وی همچنین خاطر نشان کرد : این نیرو با تمسک به قانون توانسته رضایت مردم را جلب کند که جای تشکر دارد .

در ابتدای مراسم صبحگاه مشترک، پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم، پرچم پر افتخار ایران اسلامی برافراشته شد و نیروی‌های نظامی و انتظامی پس از ادای احترام با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

در این مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح یگان های نمونه نیروهای نظامی و انتظامی رژه رفته و از بازنشستگان و نیروهای برتر حوزه انتظامی با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل و یگان نمونه نیروی انتظامی به حرکات نمایشی پرداختند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه