Portal_background_image
مطالب ویژه

در راستاي اجراي اقتصاد مقاومتي جلسه اي به رياست استاندار استان مركزي و با حضور معاون اقتصادي استاندار ، فرماندار شهرستان زرنديه ، مديران استاني و مديران شهرستان در محل شركت كابل سينا واقع در شهرك صنعتي مامونيه برگزار گرديد. ← به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان زرنديه، منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه ، ابراهيمي امام جمعه شهرستان زرنديه و نخستين فرماندار شهرستان زرنديه در پيامي، از حضور پرشور و غرور آفرين مردم زرنديه در راهپيمايي روز جهاني قدس تشكر نمودند ← به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان زرنديه ؛ مردم روزه‌دار، مؤمن و انقلابي اين شهرستان همگام با هموطنان خود و ديگر مردم آزدايخواه جهان امروز در روز جهاني قدس، حمايت‌ از آزادي قدس شريف را اعلام كردند. ← حجت الاسلام ابراهيمي امام جمعه شهرستان زرنديه ،جعفر نخستين فرماندار شهرستان زرنديه و مهندس منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه در مجلس شوراي اسلامي در پيامي به مناسبت روز جهاني قدس از مردم شهرستان زرنديه براي شركت در راهپيمايي اين روز دعوت نمودند : ← تشكيل جلسه پشتيباني از اردوهاي هجرت شهرستان زرنديه در محل سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان ← برگزاري جلسه شوراي زكات با حضور فرماندار ، ائمه جمعه و ساير اعضاء در محل دفتر امام جمعه شهرستان

مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي شهرستان زرنديه برگزار شد .

در سومين روز از هفته فرهنگي شهرستان زرنديه به مناسبت هفته ناجا ، مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي شهرستان زرنديه با حضور فرماندار ، معاون فرماندار ، ائمه جمعه شهر هاي مامونيه و پرندك و خشكرود و اعضاي شوراي اداري شهرستان زرنديه برگزار شد .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرنديه صبح امروز ‌در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و اعضای شورای تامین شهرستان و شوراي اداري شهرستان  در محل انتظامی شهر مامونيه برگزار شد، حفظ نظم، آرامش و اقتدار نظام اسلامی را از رسالت های اصلی نیروهای انتظامی برشمرد و اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی سعی می کنیم تا عملکرد این مجموعه را به مردم نشان دهیم تا اعتماد و وثوق آنها به خادمانشان در نیروی انتظامی بیشتر شود.

وی شعار هفته نیروی انتظامی را با محوریت نیروی جهادی، کارآمدی و اقتدار دانست و افزود: جهاد به عنوان امر مقدس به سعی و تلاش دارای ارزش عبودی و اعتقادی اطلاق می‌شود که به طور قطع تلاش برای ایجاد نظم و امنیت و آرامش در کشور در همین راستا است.

فرمانده نیروی انتظامی زرنديه کارآمدی و اقتدار نیروی انتظامی را در سایه صلابت، آرامش و امنیت واقعی جامعه برشمرد و بیان کرد:‌ ما با متجاوزان امنیت و اخلاق عمومی به شدت برخورد می‌کنیم و خط قرمز پلیس نیز در حفظ ارزش های نظام اسلامی برخورد با متجاوزان نظم و امنیت است.

محمد كردي در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا به تشریح عملکرد نیروی انتظامی شهرستان در طی یک سال گذشته پرداخت و اظهار کرد: به همت تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در راستای تأمین امنیت شهروندان و جامعه در یک سال گذشته خدمات بسیار ارزنده‌ای از سوی فرماندهی نیروی انتظامی صورت گرفته است که نسبت به آمار سال گذشته بسیار چشم‌گیر است.

حجت الاسلام علم الهدي امام جمعه شهر مامونيه در اين مراسم گفت : امسال پلیس با تلاش جهادی و بهره گیری از ظرفیت های درون سازمانی و همکاری با سایر دستگاههای دولتی، وظایف محوله خود را با دانش محوری و توسعه رویکرد جامعه محوری به خوبی انجام خواهد دهد.

ايشان در ادامه سخنان خود از رشادتها و زحمات فرماندهی ونیروی پر اقتدار انتظامی در شهرستان  یاد کرد و اعلام نمود : بحمدالله فرماندهی توانمند با اقتدار نیروی انتظامیشهرستان در تمام زمینه ها موفقیت چشمگیری کسب كرده که جای تقدیر وتشکر دارد .

وی همچنین خاطر نشان کرد : این نیرو با تمسک به قانون توانسته رضایت مردم را جلب کند که جای تشکر دارد .

در ابتدای مراسم صبحگاه مشترک، پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم، پرچم پر افتخار ایران اسلامی برافراشته شد و نیروی‌های نظامی و انتظامی پس از ادای احترام با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

در این مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح یگان های نمونه نیروهای نظامی و انتظامی رژه رفته و از بازنشستگان و نیروهای برتر حوزه انتظامی با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل و یگان نمونه نیروی انتظامی به حرکات نمایشی پرداختند.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه