Portal_background_image

نشست صميمي دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه با اصحاب فرهنگ و هنر

نشست صمیمی دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه با اصحاب فرهنگ و هنر

فرماندار شهرستان زرندیه در جمع اصحاب هنر و فرهنگ:

🔹 مدیران جهت تهیه هدایایی که به جامعه هدف خود می‌دهند از آثار هنرمندان شهرستان استفاده کنند.


هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه عصر روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۷ در نشستی صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر به گفتگو با فعالان این عرصه پرداخت.

🔸 دکتر فدایی پس از شنیدن صحبت‌های هنرمندان شهرستان زرندیه ضمن تبریک سال نو به نام گذاری سال ۹۷ به نام "حمایت از کالای ایرانی" توسط مقام معظم رهبری و تاکید ریاست محترم جمهور و دولت دوازدهم به اجرایی شدن آن اشاره کرد.

🔸 فرماندار شهرستان زرندیه در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به مطالب عنوان شده توسط هنرمندان گفت: هنرمندان عزیز درخواست‌ها و مشکلاتی را مطرح کردند اکثرا بجا و حائز اهمیت است و باید با کمک شما فعالین و مدیران شهرستان به این مهم رسیدگی کرد.

🔸 فدایی گفت: یکی از معضلاتی که در شهرستان وجود دارد مشکلات راه‌های مواصلاتی است که با کمک استاندار محترم و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی با برنامه‌ریزی و اختصاص اعتبارات به شهرستان به دنبال کاهش و رفع این مشکل هستیم.

🔸 وی در ادامه افزود: دیگر معضلی که شهرستان با آن مواجه است، بحران کم آبی می‌باشد که می‌بایست با کمک عزیزان فعال در عرصه فرهنگ و هنر، صرفه جویی در جامعه نهادینه و تبدیل به یک فرهنگ شود.

🔸 هادی فدایی با اشاره به کاهش میزان بارندگی در طی سالهای اخیر گفت: اگر نتوانیم با کمک یکدیگر و اقشار مختلف مردم و مسئولین بر این مشکل فائق آییم بی‌شک در آینده دچار خسارت جبران ناپذیری خواهیم شد.

🔸 فرماندار شهرستان زرندیه با اشاره به وجود مولفین برجسته در سطح شهرستان گفت: در جلسات شورای اداری جهت معرفی این مولفین و آثارشان از آنها دعوت خواهد شد.

🔸 دکتر فدایی به منظور حمایت از هنرمندان خطاب به روسای دستگاه‌های دولتی شهرستان زرندیه گفت: مدیران جهت تهیه هدایایی که به جامعه هدف خود می‌دهند از آثار هنرمندان شهرستان اعم از کتاب و صنایع دستی استفاده کنند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه