Portal_background_image
مطالب ویژه

افتتاح باشگاه ورزشي دو منظوره (آقايان ، بانوان ) با حضور دكتر فدايي فرماندار ، مهندس منصوري نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس ، امام جمعه پرندك ، شهردار پرندك ، رئيس اداره ورزش و جوانان و ساير اعضا در شهر پرندك برگزار گرديد . ← افتتاح ترمينال مسافربري پرندك سفر با حضور دكتر فدايي ، مهندس منصوري نماينده ، امام جمعه محترم پرندك و ساير مديران مربوطه . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس منصوري نماينده مردم زرنديه و ساوه ، امام جمعه پرندك و ساير مديران مربوطه از درمانگاه در حال ساخت پرندك و روند اجراي كار . ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه مهندس حاجتي از محل تصادف ايجاد شده در محور ساوه - بوئين زهرا ← بازديد دكتر فدايي فرماندار شهرستان زرنديه به همراه رياست اداره تامين اجتماعي از شركت باريت فلات پرندك جهت رفع موانع توليد اين شركت ← همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يو الله ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان ، دانشجويان و جمعي از مسئولين در شهرها و روستاهاي تابعه شهرستان زرنديه برگزار گرديد.

هادي فدايي فرماندار شهرستان زرنديه در پيامي از زحمات و خدمات ستاد تسهيل سفرهاي نوروزي شهرستان زرنديه تقدير و تشكر نمود

هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در پیامی از زحمات و خدمات ستاد تسهیل سفرهای نوروزی شهرستان زرندیه تقدیر و تشکر نمود

هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در پیامی از زحمات و خدمات ستاد تسهیل سفرهای نوروزی شهرستان زرندیه تقدیر و تشکر نمود.

🔻 متن پیام بدین شرح است:

منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق

پایداری رسم کهن نوروز و پیوند ناگسستنی آن با فرهنگ و تمدن آریایی این سرزمین، سرآغاز زیبایی‌های وصف ناشدنی از در کنار هم بودن و آغازی مجدد از زندگی است که فرصت رویش‌های بهاری را غنیمت شمرده و سفر آغاز می‌شود.
نوروز به عنوان یکی از سنت‌های هویت بخش و میراث زیبایی و زیبا اندیشی همواره عرصه سفر است و سفر در هنگام نوروز از نظر نمادین و نیز مبتنی بر ذات روح بخش خود نشانگر رابطه زیبای روح انسان با طبیعتی است که از پس یک زمستان سرد، مژده بهار آورده و صدای امید را در گوش زمان زمزمه کرده است.
همت ستودنی همه مهربانان و مهر اندیشانی که مهربانی خود را وقف هموطنان خود کرده و حلاوت خدمت به دیگران را بر لذت در کنار خانواده بودن و استراحت نوروزی ارجح دانسته و تلاشگرانه در مسیر تسهیل سفرهای نوروزی اقدام کرده‌اند، با هیچ کلمه‌ای قابل تقدیر نیست و بی‌شک فقط نگاه ویژه خداوندی و لطف اوست که پاداشی شایسته به این بزرگواران خواهد بود.
در این مجال به همت استوار همه خدمت‌گزاران ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان آفرین گفته و از تلاش‌های اثرگذار آنها برای ایجاد زمینه سفر ایمن، آسان و شادی آفرین برای تک تک ایرانیان در شهرستان زرندیه نهایت تقدیر را دارم.
امید می‌رود با توجه به اهمیت جایگاه خدمات‌ رسانی به مسافرین نوروزی و تاثیر آن در اقتصاد و فرهنگ مردم روز به روز شاهد ارتقاء این خدمات در آینده نیز باشیم.
در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ با وجود افزایش ورود مسافران نوروزی، آرامش و آسایش که یکی از مهمترین اولویت‌های سفر و از سیاست‌های دولت تدبیر و امید است، سعی بر این بوده که مردم از سفر خود لذت ببرند. با توجه اینکه امسال نسبت به سال های قبل شاهد افزایش تردد در استان مرکزی و شهرستان زرندیه بوده‌ایم اما با وجود همه مشکلات، محدودیت‌ها و کمبودها به خوبی انجام وظیفه کردید.
ضمن توجه به نقش ادارات در توسعه و رشد اقتصادی سال ۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری سال "حمایت از تولید داخلی" نامگذاری شده نیازمند امنیت بیشتری در عرصه اقتصاد تولید و فروش است.

                هادی فدایی
      فرماندار شهرستان زرندیه

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومي فرمانداري زرنديه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه