Portal_background_image

دكترهادي فدايي،فرماندار شهرستان زرنديه: هفته دولت ، فرصتي مغتنم جهت اشاعه و ارائه دستاورد هاو فعاليت هاي دولتمردان و ادارات به مردم عزيز و شريف است

دکترهادی فدایی،فرماندار شهرستان زرندیه: هفته دولت ، فرصتی مغتنم جهت اشاعه و ارائه دستاورد هاو فعالیت های دولتمردان و ادارات به مردم عزیز و شریف است.

عصر روز چهارشنبه 6/6/98 دکتر هادی فدایی،فرماندار شهرستان زرندیه در جلسه صمیمی تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و نهاد های سطح شهرستان زرندیه به مناسبت هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت:هفته دولت ، فرصتی مغتنم جهت اشاعه و ارائه دستاورد هاو فعالیت های دولتمردان و ادارات به مردم عزیز و شریف است.
فرماندار شهرستان زرندیه در این جلسه خدمت به مردم را برای تمامی مسئولین فرصتی مغتنم شمرد و ادامه داد:خدمت بدون منت به مردم و ایجاد رضایت در چهره مردم همواره مورد تاکید بوده و باید در  راه کاهش  و رفع مشکلات مردم   تلاش خود را مضاعف کنیم.
دکتر هادی فدایی در این جلسه تکریم ارباب رجوع را اصلی اساسی خواند و ادامه داد:وقتی جامعه هدف و مردم به یک اداره جهت انجام کار خود مراجعه می کنند، هنگامی که شما با روی گشاده با آنها برخورد می کنید و کار آنها را بدون هیچ توقعی انجام می دهید ، رضایت آنها جلب خواهد شد و زمانی که رضایت ارباب رجوع و جامعه هدف تمامی مسئولین و کارکنان بخش های مختلف جلب شود ، جامعه ما ،جامعه ای سالم و پویا خواهیم داشت.
نماینده عالی دولت در شهرستان زرندیه با تاکید بر حرکت به سوی حفظ سلامت اداری در ارگان ها و دستگاه های دولتی ادامه داد: جامعه اداری ما زمانی سلامت خواهد بود که ما با عمل به وظایف و رعایت ارزش ها این امر مهم را حفظ کنیم، اگر جامعه اداری ما ناسالم باشد ، هیچ گونه بهره بری در جامعه وجود نخواهد داشت چون جامعه ، جامعه سالمی نیست و جامعه آلوده تمامی افرادی که در آن زندگی می کنند را بیمار می کند و کسی جرات نمی کند وارد سازمانی شود ، لذا باید این سلامت اداری  موجود در ادارات را  با همت و تلاش مضاعف خود حفظ و ارتقا بخشیم.
فدایی در ادامه با تاکید بر حرکت جامعه  در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میسر نمی شود مگر اینکه در مسیر درست انقلاب قرار بگیریم و باهمان نیاز و منویاتی که برای پیروزی انقلاب اسلامی داشتیم ، حرکت کنیم به تمامی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم رسید.
این مقام مسئول با تاکید بر رعایت ارزش های اخلاقی ادامه داد:ارزش های اخلاقی و دینی ما همواره باید سرلوحه فعالیت های قرار گیرد، این ارزش ها باید در تک تک افراد نهادینه شود و به آن به طورکامل عمل شود.
 گفتنی است در این جلسه از کارمندان نمونه ادارات و نهاد هادر سطح شهرستان زرندیه با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل به عمل آمد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه