Portal_background_image

هادي فدايي؛فرماندار و رئيس شوراي تامين شهرستان زرنديه: همين امنيت و آرامش براي مردم ،زمينه حضور فعال و بدون دغدغه آنها را در سطح جامعه فراهم ساخته است

صبح روز پنج شنبه 14/6/98 ، هادی فدایی؛فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان زرندیه در آئین تکریم و معارفه فرماندهی جدید نیروی انتظامی شهرستان زرندیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و تسلیت ایام سوگواری وشهادت آقا اباعبدالله الحسین(ع) و 72 تن از یاران با وفایش از حضور فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی ، مدیران ، مسئولین ، اعضای شورای تامین شهرستان زرندیه در این جلسه تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان زرندیه در این جلسه با اشاره به ضرورت بهره گیری از منویات ائمه اطهار در راستای حرکت به سوی سعادت و قرب الهی گفت: ایام محرم و صفر فرصت مناسبی است تا از انوار و منویات ائمه اطهار استفاده کنیم و بتوانیم از سرچشمه های دینی ، اخلاقی و معنوی آنها کمال استفاده را انجام دهیم.

رئیس شورای تامین شهرستان زرندیه با اشاره به امنیت حاکم در سطح کشور ادامه داد: امنیت و آسایش امروز مرهون خون شهدای عزیز ناجا، سپاه، ارتش ، بسیج ،ایثارگران و رزمندگانی است که با خون و عمل خود درخت تنومند ایران اسلامی را آبیاری کردند و با تلاش تمامی این عزیزان امنیت و آسایش امروز ما تامین شده است.

فدایی ادامه داد: بزرگترین هدیه انقلاب اسلامی به مردم ، نعمت امنیت و آرامش است و همین امنیت و آرامش برای مردم ،زمینه حضور فعال و بدون دغدغه آنها را در سطح جامعه فراهم ساخته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان زرندیه در ادامه با اشاره به ضرورت خدمت رسانی خوب و موثر به مردم تصریح کرد: مردم ایران اسلامی ، ولی نعمتان مسئولین هستند،مردمی که همواره پشتبان دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند و همین وحدت موجود ، خار بر چشم دشمنان شده است لذا باید با به کارگیری تمامی توان وتلاش خود در راستای خدمت رسانی خوب و موثر به این عزیزان تلاش مضاعف کنیم.

فرماندار شهرستان زرندیه تکریم ارباب رجوع را به عنوان یکی از اصول اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح کرد و خاطرنشان کرد:همه مدیران و مسئولین همواره باید تکریم و احترام ارباب رجوع را مدنظر قرار دهند و در همه حال به این مهم اهتمام ویژه ورزند.

رئیس شورای تامین شهرستان زرندیه در خاتمه با تقدیر از زحمات سرهنگ روشندل در زمان تصدی فرماندهی ناجا شهرستان زرندیه برای سرهنگ یوسف وند آرزوی توفیق و تلاش در راستای تامین امنیت و آسایش مردم را از خداوند متعال خواستار شد.


دسته بندی

روابط عمومی فرمانداری زرندیه


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه