1397/02/10 10:55
جلسه شوراي اداري شهرستان زرنديه به رياست فدايي فرماندار و باحضور مديركل راهداري، مدير ارتباطات استان، ائمه جمعه و ديگر اعضا در محل فرمانداري زرنديه برگزار شد
جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه به ریاست فدایی فرماندار و باحضور مدیرکل راهداری، مدیر ارتباطات استان، ائمه جمعه و دیگر اعضا در محل فرمانداری زرندیه برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه در سال ۱۳۹۷ به ریاست هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه و با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی، ائمه جمعه شهرستان زرندیه و دیگر اعضا در محل فرمانداری شهرستان زرندیه برگزار شد.

🔸 فدایی فرماندار شهرستان زرندیه در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان به رفع نارسایی‌ها و مشکلات حوزه فعالیت این ادارات کل تاکید کرد.

🔸 فدایی با اشاره به در پیش بودن گرامیداشت مقام معلم گفت: همه مدیران ادارات با هماهنگی با اداره آموزش‌وپرورش شهرستان به برگزاری باشکوه این برنامه کمک کنند.

🔸 فرماندار شهرستان زرندیه در خصوص هفته کار و کارگر عنوان کرد: اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی برنامه‌های خود را برای این هفته اعلام کرده و حمایت از واحدهای تولیدی و پیگیری معوقات کارگران را در اولویت قرار دهد.

🔸 وی افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی نیز در برگزاری برنامه‌های هفته کارگر مشارکت فعال داشته باشند.

 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved